14 Ağustos 2009 Cuma

Kemer Golf & Country Club


KG&CC, uluslararası 18 delikli golf sahası ile İstanbul'un en önemli golf kulübü olma özelliğine sahip. İngiliz Golf Sahası Mimarlar Birliği başkanlarından Joan Dudok Van Heel tarafından, USGA karşılaşmalarına uygun özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanan saha, her seviyedeki oyuncuya hizmet verme kapasitesine sahip mükemmel bir tesistir. Türkiye'de golfün yaygınlaşması için, çeşitli kurslar, ulusal ve uluslararası turnuvalar düzenleyen golf kulübü, oyun dışındaki sosyal birliktelikleri de motive etmek gibi bir misyon üstlenmektedir.

KG&CC size çalışma sahası, coaching hizmetleri, özel ders alma imkanı, organizasyonlar ve turnuvalara katılma gibi golfün her alanında kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak imkanlar sunmaktadır.

Kulüp Evi'nin yanında Driving Range, Chipping ve Putting Greens bulunmaktadır. Tüm bu kolaylıklar gerek yeni başlayan gerekse tecrübeli golf oyuncuları için çok önemli olup üyelerimize daha sonraları turnuvalarda kullanacakları spesifik tekniklere yoğunlaşma imkanı sağlamaktadır.

Kemer Golf Kulübü
Uzun Kemer Mevki Göktürk Köyü
Eyüp/İSTANBUL
(0212) 239 70 10
(0212) 239 9176
E-Mail: golfreception@kg-cc.com
Web: www.kg-cc.com


0 yorum:

Yorum Gönder

 

GOLF TÜRKİYE - Türkiye'nin Golf Blogu Copyright © 2009 Cookiez is Designed by Ipietoon for Free Blogger Template

Bu blog BloggerV.com üyesidir.