14 Ağustos 2009 Cuma

Kaya Golf Kulübü


Golf Tutkunlarının Buluşma Noktası

Belek’te çam ağaçlarıyla kaplı, golf severlere özel yemyeşil bir dünya.

Uluslararası çapta ünlü tasarımcı David Jones’un imzasını taşıyan tematik mimari…

Yeşil ve mavinin kesiştiği bu göz kamaştırıcı tesis, profesyonel golf zevki sağlayan 18 delikli golf sahası ile, yerli ve yabancı misafirlerimizin dünyanın en iyi golf kulüplerinde buldukları keyfi güney sahillerimizde yaşatıyor.

Gücünü, dünya golf tutkunlarının bir numaralı tercihi, Avrupa’nın en prestijli golf kulübü Eagles Charity Golf Club deneyimiyle birleştiren Kaya Eagles Golf Club 750.000 m2 çam ormanı içine kurulu tesisinde konuklarını keyifle ağırlıyor.

Bugün spor, sinema, televizyon, radyo ve ekonomi alanlarında dünya çapında 90’dan fazla ünlü üyesi bulunan The Eagles Charity Golf Club, Avrupa’nın en prestijli golf kulübüdür.
Her yıl The Eagles Charity Golf Club tarafından 15’den fazla golf turnuvası düzenlenmekte ve sponsorlar tarafından büyük destek gören turnuvalara, ilgiyi yükseltecek ve bu şekilde elde edilecek geliri yukarılara çekecek ünlü oyuncular davet edilmektedir.

The Eagles Charity Golf Club’ın son 11 yılda yardım kuruluşlarına aktardığı bağış yaklaşık 10 milyon Euro’dur. Hedef ve projelerini ‘’ Önemli olan yapılan yardımlardır’’ felsefesi üzerine kuran The Eagles Charity Golf Club, şimdi Belek’te Kaya Eagles Golf Club ile güç birliği yapıyor ve Türkiye’deki golf tutkusunu uluslararası arenaya taşıyor.

Kaya Golf Kulübü Üç Kumtepe Mevkii Kadriye / Serik Belek / ANTALYA Tel No: (0242) 725 55 00 Faks : (0242) 725 52 27 E-Mail: golfclub@kayatourism.com.tr Web: www.kayatourism.com.tr

0 yorum:

Yorum Gönder

 

GOLF TÜRKİYE - Türkiye'nin Golf Blogu Copyright © 2009 Cookiez is Designed by Ipietoon for Free Blogger Template

Bu blog BloggerV.com üyesidir.